בחזרה

יומיים ביוהאנסבורג

• שלום לכולם. פעם ראשונה כאן בפורום אפריקה.

יש לי נסיעת עבודה עם עוד 2 קולגות ליוהאנסבורג. בשביל כולנו זו פעם ראשונה באפריקה. חשבנו להאריך את השהות ביומיים ולנסות לטעום טיול קצר בסביבה.

אחרי קריאה ברשת וכאן בפורום, אני מתרשם שיוהאנסבורג היא לא היעד #1 באפריקה, רמת הפשיעה שם גבוהה והביטחון האישי בעייתי. כדי שתהיה לנו “נחיתה רכה” חשבתי אולי להיעזר בשירות של טיולים מאורגנים. בחיפוש קצר מצאתי טיול ספארי מאורגן לשמורת פילנסברג (חד ימי או טיול ליומיים) ומצאתי גם סיור מאורגן לשכונת סווטו. חשבתי אולי לקחת סיור יום אחד לשמורה ועוד יום אחד לשכונה – כך אולי תהיה לנו טעימה קטנה גם מהטבע וגם מהמציאות האנושית במדינה.

הצעות? רעיונות? מישהו רוצה אולי להבהיר לגבי ההתנהלות והביטחון האישי? אפשר לצאת מהמלון למסעדה? 

מצאתי כמה טיולי ספארי במחיר של בערך 2200 ראנד, וטיולים ליומיים במחיר 8000-10000 ראנד כולל לינה וכלכלה. האם המחיר סביר?

ומה יהיה מחיר סביר לטיול בעיר? ראיתי מחירים סביב 1000 ראנד.

• @עמיחי13

אתם כבר יודעים היכן תלונו? (שם המלון)

כל השאר היא ‘נגזרת’ של השאלה הראשונה

התכנית שלך (יום ועוד יום) היא הכי נכונה בהתחשב במצבכם

תודה

• @eytanin

לא ציינתי, אבל הנסיעה תהיה בנובמבר, וכרגע רק מזמינים כרטיסי טיסה – ולכן הצורך להחליט אם יש טעם להאריך ביומיים. בתי מלון נזמין בהמשך (במהלך ביקור העבודה נלון לפי ההצעות של המארחים, ביומיים שיהיו טיול פרטי נוכל לבחור מלון לפי מה שמתאים).

• @עמיחי13

התשובה שלי (שלא אוכל לתת כרגע) נוגעת לשני אספקטים

לשאלתך אם אפשר ללכת למסעדות? אפשר אבל תלוי כמה רחוק תהיו מהמסעדות או כמה מבודד יהיה המלון או אולי בכלל תלונו בצמוד למרכז מסחרי ולא תזגקקו לליווי מהמלון למסעדה

שנית: אובר עובד מצויין בדרום אפריקה. כשאתם נוחתים, כדאי להעלות בזמן רכישת סים מקומי את אפליקציית אובר. 

לגבי המחירים: 

נשמעים לי סבירים. מכוון שתהיו כמה, מותר לכם לבקש ‘הנחה’

• @eytanin

תודה! כנראה שאחזור בהמשך עם עוד שאלות

בחזרה