בחזרה

לונדון עם הילדים

• שלום לחבריי הפורום הייקרים

כחלק מחגיגות יום ההולדת לבכיר הבטחתי בעוונתי שנלך לראות את הקבוצה האהודה על שנינו- מנציסטר סיטי 

שילוב של המון נקודות שהצטברו אצלי בנוסע כמתמיד ומחיר משתלם   גרם לנו לבוא באל על

על הדרך החליטו להצטרף ל״חגיגה״ אישתי עם הבת ואמרנו אם כבר אז גם ניקח את הבייבי 

אז ככה אנחנו זוג+ 3 גילאים(7,5, חמישה חודשים)

נגיע ללונדון בחמישי בערב 21/11 

אנחנו מחפשים מלון אש ח להמלצות מהחברים…. ועל אזור שרצוי לקחת בו מלון..

כמונכן אנו מתכננים לקחת רכבת למנצ’סטר לצורך המשחק בבוקר של ה-23( משחק נגד צ’לסי) ולשהות לילה אחד במנצ’סטר 

כל טיפ שיש לכם נשמח לשמוע 

תודות מראש 

• @Eli-a

תבדקו את מלון הדירות הזה, מרווח ובמיקום טוב

http://www.booking.com/Share-dbiXkZ

בנוסף, חדר משפחתי ברשת פרימייר אין

הולידיי אין בלומסברי 

טרוולודג בקובנט גרדן

בתקופה של סוף נובמבר יש הפנינג בהייד פארק עם מתקני שעשועים לכבוד הכריסמס

משטח החלקה על הקרח ליד מוזאון הטבע ועוד..

כרטיסים לרכבת רצוי להזמין מוקדם, יהיה זול יותר..

תבלו

• אז אחרי השכמה מוקדמת היום התחלתי לתכנן את הטיול שלנו וזה מה שייצא עד כה, אשמח מאוד להערותיכם/הארותיכם

כמו כן, שאלה ממש ממש חשובה: הנחיתה שלנו בהיתרו היא בשעה 22:30 בלילה מה הדרך המועדפת להגיע למלון?

יום חמישי 21/11:

המראה בשעה 17:15 יש להיות בשדה בשעה 14:00 טיסה LY 317

נחיתה בהיטרו בשעה 20:40 משך טיסה 5:25 שעות טיסה

יציאה מהטרמינל וישירות למלון :Park plaza country hall London

יום שישי 22/11:

ארמון באקינגהאם משם נמשיל ללכת לכיוון כנסיית ווסטמינסטר ולכיוון שעון הבין בן נמשיך בגשר מעל הנהר לכיוון לונדון איי - גלגל הענק לאחר מכן

נבקר באקווריום של לונדון

יום שבת 23/11 נסיעה למנצסטר

לוקחים רכבת נסיעה של כ-שעתיים ירידה מהרכבת והליכה לכיון בקניון ארנדל(Arnadle), יציאה לכיון רחוב מרקט לכיכר סנט אנה וביקור בבניין התאטרון  ולאחר מכן ללכת למוזיאון הכדורגל

משחק של סיטי נגד צלסי

לינה במלון: Double tree hall hotel

יום ראשון 24/11נסיעה ללונדון חזרה וטיסה

לוקחים את הרכבת בחזרה ללונדון לכיון כיכר פיקדילי באוטובוס קומותיים או בטיוב, מהכיכר לרחוב אוקספורד

טיסה בשעה 22:20 הגעה לנמל בשעה 19:00  טיסה של 4:45 שעות

עלויות:

נושא

עלות בש"ח

מלון- לונדון

2000

מלון –מנצ'סטר

1000

עולם המים+ לונדון איי

638

תחבורה ציבורית(לונדון ומנצסטר)

320

רכבת למנצסטר וחזרה ללונדון

1618

משחק סיטי-צלסי

מזון

1200

שופינג

1300

סה"כ

• @Eli-a

בכל שעה – אני מעדיף לקחת מונית מהשדה ולא להסחב עם רכבת + ברגל, ובטח לא עם שילוב והחלפת רכבות. ובטח ובטח בלילה, עם ילדים קטנים.

איך אתם מסתדרים עם המזוודות/ציוד בנסיעה למנצסטר וחזרה? בהלוך אני מניח שקודם על משאירים את המזוודה במלון. ומה בחזור?

לגבי עלויות – כל אחד ואופן החישוב שלו כמובן. אבל מה עם סלולרי, ביטוח, שימרת חפצים, חניה בנתב”ג, טיפ לאומני רחוב, ועוד כל מיני דברים בסגנון? זה נשמע כסף קטן, אבל בהחלט מצטבר

• @Eli-a

כל המשפחה אמורה להגיע למנצסטר?

בחופשה מאוד קצרה הייתי מתפצלת לנסיעה למנצסטר

ונשארת בלונדון עם חצי מהמשפחה שלא מתעניין במשחק.

• @אנשיםטובים

המון תודה על התגובה ועל הטייפים המאוד ממוקדים וזוויות שאכן לא חשבנו עליהם, לגבי ההגעה אני ככה”נ אבקש מהמלון שבו נשהה בלונדון להביא אותנו עם נהג שלהם (עלות של 156 ליש”ט- מה דעתך?)

לגבי המזוודות בנסיעה למנצסטר- נקודה מעולה שלא נתנו עליה את הדעת, אני מנסה לנבור בפורומים ומנסה גם להתקשר לרכבת עצמה לבדוק האם אפשרי לעלות מזוודות (סה”כ נהיה עם 3 מזוודות – אחת גדולה ועוד שתיים קטנות)

עלוות נוספות אכן נקודה חשובה שאוסיף

תודה רבה!

• @ל-י

חשבנו על זה אבל המשחק הוא בשעה 19:30 ויסיתיים לראת 21:30 , עד שנצא מהמגרש יהיה 22:00 במקרה הטוב, לעלות על רכבת שעתיים נסיעה בשעה 22:30-223:00 ולהגיע ללונדון לפנות בוקר ביום של טיסה נראה לי שזה “יבזבז” לנו את היום האחרון בנוסף לכך שאיניי בטוח שיש רכבות בשעה המאוחרות של הלילה

• @Eli-a

הסכום של ההסעה יקר

לא ברור מאיפה לאיפה

יש מוניות מיניקאב וחברות ישראליות להסעה פרטית

• @Eli-a

הייתי מאד שוקל להתפצל למשחק, כולל לינת לילה בנפרד. אין לזה השפעה מעניינת על העלויות. אתה תמחרת 1000 ש”ח ללילה לכל חדר במלון, ו-1600 ש”ח לרכבת לכולכם. אם רק חצי יסעו ברכבת אז תחסוך בערך 800 ש”ח שבערך יממנו את הלילה המיותר (כי שכרתם שני חדרי מלון לאותו לילה, אחד בלונדון ואחד במנצ’סטר). תוכלו לנסות לקחת רכבת על הבוקר ולהצטרף לבנות עוד לפני שהן פינו את המלון. תסדרו מהר את המזוודות ותשאירו אותן בשמירת חפצים.

אם אתה נוסע לבד עם הילד אתה לא צריך את כל המזוודות, ואולי אפילו לא טרולי. תיק גב שיש בו פיג’מה ומברשת שיניים, אולי בגד החלפה ושני צעיפים. ואז גם לא חייבים לרוץ למלון בשניה שיורדים מהרכבת.

אפשר גם לוותר על טיול במנצסטר ולנסוע כמעט ישיר למגרש. כלומר את הבוקר לבלות ביחד בלונדון ורק בשעות הצהריים לקחת רכבת. צריך להבין שעות מדוייקות כמובן.

• @ל-י

רוב החברות הישראליות גובות 20 ליש”ט לאדם .זול משמעותית מההצעה שקיבלתם מהמלון.

כמשפחה כדאי לכם לבדוק הסעה פרטית. אנחנו נסענו בעבר דרך הדר הסעות ובחברת דרך המלך. שתיהן היו מוצלחות

• @מירה-ל

מוניות angels זולות ואמינות, תחפש בגוגל

• שלום לכל החברים ובעיקר למגיבים שנתנו טייפים מעולים שעזרו לי המון בהכנות לטיול 

להלן סיכום הטיול שלי אשמח מאוד מאוד להערותיכם\הארותיכם 

כבר מתחילים לתכנן את הטיול הבא….

https://www.lametayel.co.il/%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%AA+%D7%A2%D7%96%D7%A8+%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%AA+%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%95%D7%9F+%D7%90%D7%95+%D7%91%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D+%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%AA+%D7%9E%D7%A1%D7%A2+%D7%91%D7%99%D7%9F+%D7%9B%D7%95%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%9D

בחזרה