בחזרה

טורונוטו - ניאגרה

• נחיתה בטורונטו 17:00, טיסה ביום למחרת ב 20:00

בתכנית: סיור קל בטורונטו, לינה בניאגרה, סיור ניאגרה.

אשמח לעזרה לגבי השאלות הבאות
    0. עד כמה קל לצאת מהשדה, לקחת רכב (וגם להחזיר אותו או שמא אוטו) ?

1. מה הייתם עושים בשעתיים בטורונטו ? cn ? path ?

לפי מה שקראתי מספיק בניאגרה יום –  היכן לישון ? 
    2. האם עדיף לישון בצד האמריקאי, וכך לחסוך את המעבר ביום עצמו ? 

1. האם באמת ״מאסט״ לישון עם נוף של המפלים ? (ראיתי שבאותו מלון יכול להיות הפרש של 60 דולר מול 200ֿ, למשל: Tower Hotel )
    1.  בגדול התכנית: צד אמריקאי, ירידה במגדל לכיוון מפלי הפרסה (?), סירה למפלים, אי העיזים, תצפית מהצד הקנדי בדרך חזרה לשדה (ועצירה גם בהלוך)
    2. הבנתי שביום ראשון בערב-לילה, יש זיקוקים בניאגרה, באלו שעות זה ? 22:00 ?

תודה

• @hil

אם אני מבינה נכון,  אתם מתכוננים לצאת משדה התעופה, זה בטח לא יהיה לפני 18:00, לנסוע לעיר טורונטו עצמה, לחפש חנייה, להסתובב בה שעתיים בשעות הערב ואז לנסוע שעתיים לניאגרה, לעבור את הגבול ולישון בארה"ב? אם הבנתי נכון, זו תוכנית לא מיטבית מכיון שתגיעו למלון לא לפני חצות. הייתי מוותרת על הסיבוב בטורונטו ומגיעה לניאגרה ישר משדה התעופה, בשעה סבירה שתאפשר התרשמות מהמקום. הסיור בטורונטו בשעות כאלו לא יהיה חווייה ששווה את כל המאמץ.

• @karnielr

נכון. תודה. 

(לגבי יציאה מהשדה, אין בתכניותי להביא כבודה)

חוץ מהחלק האחרון של מעבר גבול, שזה חלק מהשאלה האם מומלץ.

• @hil

לא כתבתם אם אתם מגיעים לטורונטו בטיסת פנים או מארה"ב. אם אתם מגיעים מארה"ב, הכניסה לטורונטו כוללת את ההגירה וזה משהו שלוקח זמן בלי קשר לכבודה.  לגבי מעבר הגבול בלילה, אני לא יודעת אם זה משנה הרבה. 

• @karnielr

לטורונטו מישראל.

• @hil

אם כך, התהליך של הגירה+שכירת רכב צפוי לקחת יותר משעה, כדאי לצאת מיידית לכיוון הניאגרה ולא לבזבז זמן בהצצה לטורונטו. 

• @hil

באופן אישי אני הייתי מוותר על טורונטו, וגם שוקל לנסוע לניאגרה לא בנהיגה.

אם תסע ישר לניאגרה תגיע סדר גודל של 8 ואולי אחרי. התמקמות מהירה במלון ואז אפשר ללכת לראות את הזיקוקים אם יש (אתה כתבת שיש ב-10, לי אין מושג).

אם תקדיש בדרך שעתיים לטורונטו זה אומר כבר מאד גבולי להספיק את 10 בלילה. וזה בלי להתייחס למתי מגיעים למלון.

טורונטו עיר גדולה. נכון שביום ראשון אחר הצהריים אין פקקים, אבל עדיין מדובר על עיר גדולה, על כל הכרוך בכך כולל חניה, מקומות שאסור פרסה, עבודות בנייה וכו’. “גיחה” מהשדה למגדל CN + חנייה + חזרה לשדה זה שעה בקלות בלי שנכנסנו לבניין (רק נגענו בדלת).

ולא לשכוח נושא של עייפות וג’טלג. ב-10 בלילה טורונטו זה 5 לפנות בוקר שעון ישראל, אחרי יום טיסה ארוך, ואולי השכמה מוקדמת/לילה לבן (תלוי איך טסים). לנהוג ב-10 בלילה זה פשוט מסוכן.

אבל כאמור – זה אני. זה לא אומר שכולם כמוני

בחזרה