בחזרה

קוטנה הורה מפראג

• שלום, 
    פעם ראשונה שאני בחו”ל ללא טיול מאורגן, 
    אני לא מבין כ”כ בהתניידות עם רכבות ואוטובוסים בחו”ל ואני דיי פוחד מזה… 
    יש דרך לא מסובכת להגיע מפראג לקוטנה הורה? כי כל הדרכים שאני מחפש נראות מסובכות ומסורבלות מאוד… 
    או אם יש מקומות/אתרים שאפשר להתארגן קבוצות שלפחות יהיה יותר קל להסתדר אז אני מאוד אודה!

• @Lost

תבדוק בלשכת התיירות של פראג, יכול להיות שיש סיורים מאורגנים גם, יקל עליך את הנסיעות מחוץ לעיר. חוץ מזה-כמה ימים יש לך בפראג עצמה לכל הטיול? אתה ישן בבית מלון ?(אז הרבה פעמים פקיד הקבלה של המלון יכול לסייע)

• @Lost

הגעה לתחנת הרכבת המרכזית של פראג ומשם רכבת. לדעתי קוטנה הורה לא שווה ממש נסיעה מחוץ לפראג... אולי מקום אחר כן.. אלא אם כן כנסיית גולגולות זה ממש הקטע שלך ועיירה קטנה ולא ממש אטרקטיבית עם סממנים קומוניסטיים.

• @יונית אמר:

@Lost

תבדוק בלשכת התיירות של פראג, יכול להיות שיש סיורים מאורגנים גם, יקל עליך את הנסיעות מחוץ לעיר. חוץ מזה-כמה ימים יש לך בפראג עצמה לכל הטיול? אתה ישן בבית מלון ?(אז הרבה פעמים פקיד הקבלה של המלון יכול לסייע)

יש לי 7 ימים שפראג, במלון Olympik, לפי מה שראיתי יש הרבה חשמליות רכבות ואוטובוסים שצריך לקחת כדיי להגיע לעיירה הזאת, 
    ואם להגיד את האמת אני בקושי מצליח להסתדר עם אוטובוסים בארץ… 😂
    מצאתי טיול מאורגן באנגלית באיזה אתר אבל זה נראה לי קצת מפוקפק ואני מפחד להזמין, כי גם אני לא יודע איך אסתדר עם המספר פלאפון וכל זה 
    ולפי מה שהבנתי גם לנסוע עם חשמליות יכול להיות קצת מבלבל, אז אני סוג של מפחד… 

@אלעד174 אמר:

@Lost

הגעה לתחנת הרכבת המרכזית של פראג ומשם רכבת. לדעתי קוטנה הורה לא שווה ממש נסיעה מחוץ לפראג... אולי מקום אחר כן.. אלא אם כן כנסיית גולגולות זה ממש הקטע שלך ועיירה קטנה ולא ממש אטרקטיבית עם סממנים קומוניסטיים.

יש לי שם שבוע ואני רוצה קצת תמונות והשראות לכמה דברים והמקום הזה נראה דיי סבבה לכל אלה, 
    וזה בעייתי להגיע לתחנה הזאת אם המלון שלי הוא לא בדיוק במרכז פראג? 

• @Lost

קודם כל---גם אני לא כל כך מבינה מה מצאת בקוטנה הורה.

אבל

לקחת מלון ל7 ימים בפראג, שהיא עיר קטנה

אתה חושש להסתדר בתחבורה ציבורית ומציין כי גם בארץ אתה מתקשה.

אתה נוסע לבד?

אתה מוצא טיולים בטלפונים שונים- לך דע לאן אתה מגיע ככה.

מציעה שוב

1. להשתמש בשירותי הדלפק של המלון בו תתגורר
    2. להשתמש בסיורים רשמיים מאורגנים של לשכת התיירות של פראג
    3. לצמצם את הנסיעות העצמאיות מחוץ לעיר.

בחזרה