בחזרה

מלחמת קו בקו

• יש לנו כמה ימים להיות באיים (לא הרבה), ורציתי לדעת לאן ולמה הכי מומלץ להגיע. אני מבין שאם אין הרבה זמן, אז ההמלצה היא להיות או באוזר פוקט-קרבי-קו פיפי וכו או באזור קוסומוי-קופנגן-קו טאו.

אז מה ההמלצות שלכם?

אנחנו מחפשים בעיקר טבע ונופים יפים - טיולים רגליים / קרוזים

גם שנירקולים, ואולי גם אפשרות לצלילת הכרות

פחות מקדשים/מבנים/מוזיאונים, אבל אם יש משהו ממש ממש מדהים אז נשקול גם את זה,

עוד פחות בטן גב, ובכלל לא מסיבות וחיי לילה

לאיזה מהאזורים כדאי להגיע ולמה, ועל איזה פעילות אתם ממליצים בו?

נהיה שם באמצע-סוף ינואר,2 מאיתנו 35± ו-2 65± 

• שאלה בקשר לאזור קראבי – מישהו עשה שייט שיוצא מקראבי ומגיע ל-5 איים (כנראה סביב ריילי אם הבנתי נכון) ויודע להגיד האם הוא שווה?

• @Nir_3248988 c

c

בתקופה הזו של השנה אפשר להיות בשני צידי האיים – אז זה עניין של טעם, חשק וסתם לבחור….

כל הדברים שציינת שאתם רוצים, וגם הדברים שציינת שפחות מעניינים אתכם – יש בכל האיים. בפוקט וקוסמוי שהם 2 האיים הגדולים (פוקט משמעותית יותר גדולה) יש כמובן הכי הרבה מה לעשות ולראות ובשאר האיים הקטנים יותר יש פחות…..

לא ציינת אם אתם מחפשים להיות במקום מרכזי שיהיה גם מה לעשות בערב, לאן לצאת לבלול\לאכול\לקניות או שאתם מחפשים משהוא שקט ומבודד יותר ….

אישית אני מעדיפה את הצד של פוקט – יש שם הרבה יותר אפשרויות להכל ולדעתי הצד הזה הרבה יותר מעניין

• @72amalia

תודה,

אמרתי שלא מעניין אותנו חיי לילה – זה מבחינתי כולל את מה שקשור בלצאת וכאלה, כן מתעניינים באוכל טוב, אבל לא נראה לי שחסר מזה, איפשהו בתאילנד…

כן נעדיף כנראה מקום מרכזי מבחינת נוחות לצאת לטיולים וקרוזים – שלא צריך להשקיע כמה שפחות זמן בלהגיע למקומות היפים.. ולא ממש צריכים מקום מבודד מאוד – משהו באמצע כנראה, כשהדגש הוא על מרכזיות מבחינת קירבה לאטרקציות ולא מבחינת מקומות לבילוי בלילה

בחזרה