בחזרה

חבל זלצבורג והאגמים

• @gillp2

תודה לך. 

אני שמחה לרשום לעצמי עוד עצות והמלצות.

1. לגבי ההליכה לאגם השני בגוסאו, טוב לשמוע ממך שהשביל נוח. לפחות בשני מקומות קראתי שדרגת הקושי בינונית + , שהשביל ממש תלול- מתאים למתקדמים בהליכה נורדית. וכיון שמדובר על הפרש גבהים של כ200 מ’ אני בספק שיתאים לי כשבתכנון לאותו יום גם תצפית 5 האצבעות, כי זה דורש זמן מעל מה שרשום …שאלה באיזה כושר אהיה..😊
    2.  יונית המליצה על קניון Lammerklamm  שלא הצלחתי לשלב בזמנים. כיון שיש בהאלשטאט מערת מלח ולפי דבריך כדאי להגיע  לSalzberg בפוניקולר  (אני משערת שיש מסלולי הליכה) ואני מבינה שנחמד גם לטייל בעיירה כך שיכול להיות שזה דורש עוד יום טיול נוסף באזור. ייתכן ואפשר יהיה לשלב גם את מערת המלח. 
    3.  אם  מזג האויר יהיה נוח, כיון שהכניסה לנקיקים לא יקרה מידי אני כנראה אהנה גם אם זה לא ואו ואם אהיה בכושר טוב לא תהיה לי בעיה עם המדרגות בקיצלוחקלאם… הבנתי שמנקיק זיגמונד אפשר להמשיך עד אגם Klammsee, מוצא חן בעיני. הזמן יספיק?
    4.  אני רואה ש  Wimbachklamm נמצא ממש בגרמניה,  מערבית לאגם המלכים. נראה לי שנוכל לשלב, אם לא נבקר באותו יום במכרה המלח בהאליין. 
    5. יונית המליצה על מכרה קטן ליד גוסאו אבל אני מוצאת באינטרנט רק מכרה ליד Altaussee שזה צפונה משם ואולי יכול להשתלב ביום הנסיעה צפונה/מזרחה לעמק וכאו.

• @ח-ג

אגב, לטעמי התכנון שלכם מאד מרווח (אם זה מה שמתאים לכם)

• @ח-ג אמר:

Altaussee

זה המכרה המדובר. ולא ליד גוסאו אלא ליד גרודזיי (בחמשת האגמים-- חלק יותר דרומי, לא במסלול שלכם)

• @יונית

התכנית שהתמקדתי בתכנון שלה כרגע היא לאזור זלצבורג, אם זה יהיה אפשרי הכוונה להמשיך לכמה ימים בעמק וכאו.

חשבנו על 2 טיולי כוכב אבל..

אני בקשר עם קרובת משפחה שגרה קרוב ללינץ ואבדוק איתה איך נפגשים ומטיילים גם ביחד.  נעשה הכל כדי להפגש גם אם נצטרך ללון 2 לילות או 3 בצפון חבל זלצבורג, ואולי יש לה עוד רעיונות…

בדקתי במפה ומכרה המלח הזה יכול להשתלב בנסיעה לכוון גמונדן ומשם מזרחה למלק. (לפי גוגל מפס תוספת של 10 ק"מ). סה"כ  נסיעה ארוכה... 

hil - התכנון מרווח על סמך זמני הנסיעה והביקור שמצאתי באתרים וסיפורי טיול בשילוב העובדה  שאני מטיילת לאט, לא יוצאת למסע מזורז, בסגנון אי אילו מטיילים שפגשתי בדולומיטים . אוהבת לטייל ברגל בעיקר בטבע ו"להסניף"את הנוף. מניחה שבמקרה שנסיים בשעה מוקדמת יום טיול על פי התכנון נמצא  מסלולים מהנים בחיק הטבע, שאנחנו לא יודעים עליהם כרגע, או מקום לאתנחתא, (לא בבית קפה).

בחזרה