בחזרה

לוס אנגלס - מלון

• אשמח לקבל המלצה למלון בלוס אנגלס במקום בטוח. מקריאה ברשת  הבנתי שיש בעיה של הומלסים בעיר

• @orbar123

לוס אנג’לס זו לא עיר קטנה. היא ענקית גם בשטח ובעיקר בפקקים. נסיעה צד אחד של העיר לצד השני עם פקקים זה שעתיים.

אם נקביל לישראל, זה דומה להתייחסות על גוש דן מורחב מנתניה בצפון, ראשון לציון ויותר בדרום ואריאל במזרח.

היית מבקשת המלצה על מלון בתחום הענק הזה? אם את צריכה מלון כי את מבקרת מישהו בבית חולים בלינסון זה דבר אחד, כדי לשוטט בתל אביב זה דבר אחר, יפו זה שלישי, ומרכז ההייטק של הרצליה זה שוב אחר.

מקום הלינה צריך לשרת את תוכנית הטיול שלכם. אין טעם לישון בצד אחד של העיר כדי לטייל בצד השני. קודם תבחרי אזור כללי שרלוונטי ואז אפשר יהיה לנסות לעזור לגבי מיקום מדוייק יותר

ובכל מקרה אני לא מציע לקבל המלצה למלון מהפורום. על טריפ אדוויזר יש כ-1000 מלונות בלוס אנג’לס. אף אחד מאיתנו לא ישן בכולם או אפילו בחלק ניכר מהם כדי להשוות.

יותר מזה – מה שטוב לי לא בהכרח רלוונטי לך. ומה שהיה טוב בחודש אוקטובר לפני שנה לא בהכרח רלוונטי לחודש אחר ולשנה אחרת. כי המחירים משתנים כל הזמן ובהתאם לעונה והיום בשבוע. כי רמת המלון שדרושה לי שונה משלך, כי אופי המלון שאני מחפש שונה משלך וכך גם סוג החדר

במקום כזה עם אלף מלונות (ועוד דירות אירביאנבי וכו’) עדיף לחפש מלון במנועי החיפוש, לצמצם למה שמתאים לך מבחינת צרכים (כולל מחיר) ואז אפשר להיעזר פה בפורום לבחירה

• @orbar123

לא חושבת שיש עיר גדולה בארה”ב שאין בה הומלסים. 

גם בתל אביב יש, אגב. 

מה שאנחנו כתיירים קוראים “לוס אנג’לס” זה למעשה מחוז ענקי שכולל איזה 20 ערים, ועוד מחוזות קרובים כמו אורנג’ קאונטי. יש במחוז איזורים מאד לא סימפטיים עד מסוכנים לתייר התמים, יש איזורים תיירותיים, יש איזורים יוקרתיים ויש איזורים שפשוט אנשים “רגילים” חיים בהם. ובכולם יש מלונות.

ממליצה לחדד את האיזור בו מחפשים, ואז לחפש במנוע חיפוש שמאפשר רק ביקורות של אנשים שביקרו במלון (בוקינג, הוטלס). תקראו טוב ביקורות, ותבחרו בהתאם. זה דורש שיעורי בית, אבל אין מנוס אם רוצים להגדיל את הסיכוי למקום איכותי ובטוח. 

אם אתם במקרה מחפשים באיזור יוניברסל סטודיוס, אנחנו נהנינו במלון Lexen

https://www.lexennoho.com/#/

• @שירליץ אמר:

@orbar123

לא חושבת שיש עיר גדולה בארה”ב שאין בה הומלסים. 

גם בתל אביב יש, אגב. 

מה שאנחנו כתיירים קוראים “לוס אנג’לס” זה למעשה מחוז ענקי שכולל איזה 20 ערים, ועוד מחוזות קרובים כמו אורנג’ קאונטי. יש במחוז איזורים מאד לא סימפטיים עד מסוכנים לתייר התמים, יש איזורים תיירותיים, יש איזורים יוקרתיים ויש איזורים שפשוט אנשים “רגילים” חיים בהם. ובכולם יש מלונות.

ממליצה לחדד את האיזור בו מחפשים, ואז לחפש במנוע חיפוש שמאפשר רק ביקורות של אנשים שביקרו במלון (בוקינג, הוטלס). תקראו טוב ביקורות, ותבחרו בהתאם. זה דורש שיעורי בית, אבל אין מנוס אם רוצים להגדיל את הסיכוי למקום איכותי ובטוח. 

אם אתם במקרה מחפשים באיזור יוניברסל סטודיוס, אנחנו נהנינו במלון Lexen

https://www.lexennoho.com/#/

תודה על המענה, בגלל שהכרך גדול פניתי לפורום. שלב הבא שלי תמיד קריאת ביקורת על המלון. הביקור שלנו הוא תירותי בלבד  וליום אחד בלבד לפחות כרגע. יתכן ובסוף הטיול נחזור ללילה נוסף.  ממה שקראתי אני רוצה לבקר בשדרת הוליוד, מוזיאון גטי, אולי גם מוזיאון העיר, חוף וניס וסתם שוטטות בדאוטאון.  תצפית. מה שנספיק . אגב וניס ראיתי סרטון

על בית מצופה פסיפס בשכונה מכירות? בכל אופן לא מתוכנן שום פארק שעשועים. מקוה שמקדתי יותר. פשוט ענין ההומלסים מטריד אותי. 

• @orbar123

ממליצה על מלון indigo שנמצא בדאון טאון ליד הסטייפלר סנטר. הוא לא זול אבל מאוד מודרני וטרנדי. אני מאוד אהבתי . ואגב יש הומלסים בכל מקום כמעט. במרבית המקרים אם לא מטרידים אותם הם לא מטרידים אותך

• @orbar123 אמר:

ממה שקראתי אני רוצה לבקר בשדרת הוליוד, מוזיאון גטי, אולי גם מוזיאון העיר, חוף וניס וסתם שוטטות בדאוטאון.  תצפית. מה שנספיק .

זו לא תוכנית ליום אחד. בין אתר לאתר ברשימה שלך יכולה להיות שעה נהיגה בקלות. 

איזור מזח סנטה מוניקה הוא נחמד ותיירותי, ואפשר אפילו להסתובב בו קצת ברגל. 

הומלסים יש בכל עיר גדולה, רובם לא מזיקים וצריך פשוט להתעלם מקיומם. 

בחזרה