בחזרה

Verbier

• בוקר טוב,

אשמח לשמוע מה דעתכם.ן על האתר הזה. 

• @K-M

הייתי שם לפני כשלוש שנים.

התשובה שלי דורשת קודם כל מספר שאלות מצידי:

בן כמה אתה, איזה מסלולים אתה אוהב וכמה כסף אתה אוהב להוציא בכל חופשה?

בנוסף, האם זה לשנה החדשה ומי יתלווה אליך?

אסביר בהמשך בהתאם לתשובות.

• @K-M

נחשב לאתר למקצוענים. 

Verbier עצמה מאוד יקרה והאפרה סקי נחשב למצוין. 

כמובן שניתן ללון בעיירות זולות ששייכות למתחם (4 valleys) כמו Nendaz.

הכל שם יקר , סקי פס, ציוד, הדרכה וכו'. כמו שרק השוויצרים יודעים.

• @כהן-מיקי

לאו דווקא למקצוענים (שאמוני עם הvallee blanche עולה לי בראש בהקשר הזה) כמו למי שמחפש את הski routes עם כל מה שהם מציעים.

לטעמי Nendaz ממוקם באופן מושלם בתוך מפת 4 העמקים אך זה מורכב יותר להגיע לשם. עבור ורביה יש רכבת מהירה עם החלפה אחת מג'נבה ואז אתה בLe Chable 

למי שאוהב לצאת בבוקר ולחזור אחר הצהריים במרוץ נגד הזמן, 4 העמקים יספקו הרבה כיף  

• בוקר טוב,

תודה רבה על התשובות. אני גולש בכל רמות המסלולים, וגם מחוצה להם, ומחפש אתר גדול ומגוון. לרוב בסוף היום אין לי כוח אפילו לחשוב על אפרה סקי…..

עד לפני  כמה ימים חשבתי על האתר הזה כחלופה ל- St Anton, והסגר באוסטריה. כעת לא ברור אם שוויץ תהיה רלוונטית לקראת סוף ינואר. 

• @K-M

4 עמקים הוא מרחב גדול ומגוון. על המסלולים הוא קל יותר מסנט אנטון אבל לא בהרבה

אני הייתי בVerbier כי לבת הזוג של אותה תקופה היה חשוב לחגוג ועוד בשנה החדשה.

היא אהבה לעמוד בתור בכניסה לפאב עם הופעת לייב ב22 בערב, אני הייתי מעדיף להשאר בחדר עם נטפליקס לו רק הייה אפשר. החגיגה בליל השנה החדשה עם די ג'יי וזיקוקים דורשת מטריות כי הרבה מביאים בקבוקי שמפניה ופותחים אותם באוויר לאחר ניעור. זאת קבוצה אחת שהמקום מתאים לה.

הקבוצה השניה הם אלו שיכולים. מסעדות יוקרה ומלונות פאר, חנויות יוקרה כמו שרק בשוויץ יכולים להיות. תכשיטים, שעונים וBogner כמובן. זאת קבוצה שניה, להראות וגם לראות.

הקבוצה השלישית מגיעה בגלל הכמות הגדולה של ski routes. כשאני הייתי שם לא ירד שלג והכל הוצף שמש. כך שהיו moguls קפואים, לא אהבתי אז נמנעתי בהמשך. אבל יש המון חבר'ה שמצטופפים בכל גונדולה וגומעים קילומטרים כך. וזה מוצדק.

אני מאלו שהגיעו פעם ראשונה כסקרנים ורוצים לחזור לNendaz. זןל יותר ומחובר מושלם באמצע. ים מסלולים מענינים ומחירים שפוים יותר.

אך אני לא בטוח ששוויץ תיפתח במהרה. אוסטריה לעומת זאת כן, כי החורף הקודם פגע בהם בכל הרבדים.

אגב אני והחבר'ה לא ביטלנו את ינואר בארלברג. נצטרך כנראה לשנות טיסות כי ציריך לא בטוח תפתח לנו עד אז

• @drporat

בוקר טוב.

תודה רבה. נשמע בהחלט אתר מעניין. אמשיך לעקוב אחרי ההתפתחויות במפת אירופה הסגורה/פתוחה. 

• @K-M

הבעיה היא כרגע השוויצרים. בזמן שהם חסמו בצורה בוטה ישראלים אפילו למעבר אל צרפת מג'נבה, בריטים יכולים עדיין לעבור.

ברגע שהסגר שלהם הוא כה סלקטיבי, הוא לא יבוטל בקרוב.

מבחינתי: בני זו__ת!

בחזרה