בחזרה

קונקשין קצר בציריך

• שלום

האם מישהו כאן התנסה בקונקשין של 50 דקות בציריך? יודעת שעשוי להיות גבולי במקרה של עיכוב בארץ .

יודעת שהשדה גדול מאד( היינו שם).

תודה

• @nonss

זה סיכון. לא הייתי עושה את זה עם ילדים.

שעה וחצי (או למען הדיוק 1:25) זה המינימום שאני לוקחת עם קטנטנים…

מכירה כאלה ש”צלחו” את הקונקשיין, וגם כאלה שלא!

• @nonss

אני הצלחתי לעשות קונקשן כזה (בדרך למיאמי). אבל אי אפשר ללמוד מזה כלום – במקרה שלי הכל עבד כמו שצריך, ללא שום עיכוב. אבל זה עניין של מזל, ויכול ללכת גם פחות טוב. מה הנזק שיהיה לכם אם תפספסו את הקונקשן? זה מאוד חשוב, כי אם כתוצאה מכך תפסידו ארוע מאוד חשוב – אל תיקחו סיכון. האם מדובר במשפחה? יש לכם ניסיון בקונקשנים בשדות תעופה?

• הבעיה לא בציריך אלא בנתב”ג.

בדקו יומית מה קורה שם וב – FLIGHTAWARE – אחורים בהמראות ממוצעות של חצי שעה כל יום.

לדוגמא:

https://he.flightaware.com/live/flight/SWR253

https://he.flightaware.com/live/flight/SWR257

איחורים של 15-30 דקות ברמה יומיומית.

אם המראת בחצי שעה איחור אז נשאר לך בממוצע חצי שעה (חצי שעה איחור מינוס ספייר פלוס זמן ירידת נוסעים מהמטוס) לעשות קונקשיין בציריך – מדובר בריצה מטורפת.

ממליץ לבדוק ב- FLIGHTAWARE את הסטטיסטיקות של הטיסה המדוייקת הממריאה מישראל כדי להבין כמה זמן יהיה באמת לעשות את הקונקשיין.

כדאי לבדוק אופציות אחרות ולקחת את הסיכון רק אם יש הפרש מאוד משמעותי במחיר (כמה מאות דולרים לכרטיס) או בזמן הקונקשין (12 שעות ומעלה מול 50 דקות באופציה הקיימת)

אלעד.

• תודה לכולם

טסים רק מבוגרים וההפרש לעומת  טיסות אחרות הוא בשעות ולא במחיר.. שעות הטיסה וההגעה משתנות כאן מאד...

• @nonss

כפי שכתבו, אם חברת התעופה מוכרת כרטיס עם קונקשן של 50 דק', אז "טכנית" זה אפשרי - אם אין איחורים בהמראה ועיכובים מרגע הנחיתה, אפשר להספיק גם ב-40 דק' - אם אתם טסים עם "Swiss Air", הם ידאגו להעברה מהירה לטיסת ההמשך.

אם יהיה עיכוב ותאחרו לטיסה, תאלצו לקחת את הטיסה הבאה שציינתם שהיא ממריאה בשעה מאוחרת ואינה נוחה מבחינתכם.

אז תאלצו להמר- לקחת טיסה עם קונקשן ארוך ולא נוח או לקחת את הטיסה עם הקונקשן הקצר, לקוות שלא יהיו עיכובים ואם תאחרו, יעבירו אתכם לטיסה בעוד כמה שעות (בתנאי שיהיו מקומות והטיסה נרכשה ככרטיס אחד), אם אינכם ממהרים ליעד/סובלים מבעיות-לב, תהמרו. 

• @aljaje

ותארזו חכם, למקרה שאתם תספיקו אבל המזוודות לא

• @imeshy

תודה, אני תמיד אורזת "חכם" 😊

• תודה לכולם

• @nonss

שלום,

דיווח מהימים האחרונים:קונקשן מאוסלו לציריך בטיסת חזור לארץ היה אמור להיות בן 40 דקות.

הטיסה מאוסלו אחרה לצאת בכרבע שעה,הקברניט הודיע ב-10 דקות לפני הנחיתה שעלינו לברר את מצבנו בדלפק החברה לאחר הנחיתה.

חיכתה לנו נציגת סוויס ליוותה ווידאה שהגענו לעמדה המתאימה,

שם כירטסו אותנו לטיסה ארצה של יום למחרת,דאגו לנו למלון 5 כוכבים בקרבת שדה”ת,כולל הסעה למלון,ארוחת לילה וארוחת בקר,ושני כרטיסים לטראם למחרת בבקר.למרות עיכוב של כשעתיים וחצי נוספות בהמראה החדשה,הטיפול של סוויס היה בסדר גמור.משפט הפתיחה של העובדת בדלפק:”סוויס לוקחת אחריות מלאה על ארוע האחור”היה משפט מפתח.

• @bsayar

👍יפה סוויס!

• @bsayar

ראשית – באמת כל הכבוד לסוויס על הטיפול היעיל ולקיחת האחריות. 

אבל מצד שני – אם הקונקשן היה של שעתיים, למשל, גם העיכוב של רבע השעה, לא היה גורם לכם להגיע יום לאחר מכן לישראל. תחשבו למשל שצריך לחזור לילדים שנשארים בארץ, או למשהו חשוב בעבודה – ובעצם נעלם יום. בם בכיוון הלוך, לחו”ל – זה עלול לגרום לתקלות בהמשך הטיול (במיוחד אם ממשיכים מהיעד למקום אחר מיידית). 

לכן אני, משתדל לא לקחת קונקשן של פחות משעתיים וחצי. just in case. 

ושוב – כפיים לסוויס. 

בחזרה