בחזרה

טיול חורפי ללונדון

• @nirit_mz אמר:

@דוקטור-דו-ליטל

אני יכולה להזיז דברים בין הימים לפי מזג האוויר. כלומר, בהנחה שאחד מהימים יהיה יותר יפה, אני אעביר אליו את הסיורים הרגליים, וארכז לשאר הימים את המקומות הסגורים. 

לגבי יום שני, אני יכולה לצרף לארמון בקינגהאם את ארמון קנזינגטון או את מוזיאון הטבע (שהתלבטתי לגביו).
    ביום שלישי ממילא לא נראה לי שנספיק משהו מעבר למאדם טוסו ולשופינג (וכמובן מנוחה במלון ומחזמר).

קח בחשבון שאחת הבנות שלי מתעוררת מאוחר, והבת השניה מתעייפת מוקדם. אין טעם לתכנן 12 שעות טיול ביום. סה”כ זו חופשה של שלושתנו, ואנחנו מן הסתם נקח את הזמן.

אני כולי תקווה שכל הימים יהיו גם יפים וגם יהיה גל חום פתאומי שיאפשר שהיה ממושכת בחוץ.

ממליץ לקוות לטוב ולהתכונן לרע.

אני שייך למטיילים לאט (מאוד) ומטייל הרבה עם הילדים, לקחתי את הדברים בחשבון. זו אולי הפעם הראשונה שאני אומר בפורום למישהו שהתוכנית שלו דלה מידי.

לא מכיר את הילדות שלך אבל מוזיאון הטבע הוא אטרקציה מאוד מאוד מבוקשת. לא ממליץ להגיע בלי לתכנן את הביקור – לפחות לדעת באילו אגפים רוצים לבקר

ארמון בקינגהם כמו שאמרתי פתוח מאוד חלקית (ושקד פירטה), לא יודע אם ארמון קזינגטון פתוח, ממליץ לבדוק.

@nirit_mz אמר:

@שקד אמר:

@nirit_mz

(איזה מחזמר, אגב?)

מלך האריות.

לגבי היום הראשון של הטיול: אנחנו נגיע למלון לפנות בוקר, אז הנחתי שנישן עד מאוחר, ונצא מהמלון בשעה יחסית מאוחרת. בגלל זה לא תיכננתי הרבה ליום הזה. את הביקר בארמון בקינגהם אתאם לפי שעות חילופי המשמרות (שכרגע עדיין לא התפרסמו באתר). 

קתדרלת סנט פול נבחרה רק בגלל התצפית שבה. 

בחורף לא בכל יום יש החלפת משמרות, צריך לברר. לדעתי במיוחד עם ילדים צעירים שקומתם נמוכה כדאי יותר לצפות בהחלפה בסנט ג’ורג’.

אני רוצה לשאול ברצינות, בטוח שלונדון מתאימה לכן? התחייבתן כבר לכרטיסים? כי מתוך מבחר האטרקציות העצום של לונדון הצלחתן לחלץ מעט מאוד ורובן לא מתאימות לעונה. אולי יעד אחר יעניין אתכן יותר?

• שלום.3 ימים בלונדון אהובתי זה כלום .5 מעלות בחוץ  קר לתוכניות שלכם הייתי מוסיפה את הרחוב carnaby street (סוהו של לונדון)להגיע בשעה 4 אחרהצ

איזור מקסים מלא חן נעורים.הכל יש שם לצעירים זה נמצא באחד הסמטאות של רחוב ריגנט סטרייט.ובאותה הזדמנות תראו את קישוטי החג שעדין משמחים.

רכבת 

לoxford curcusלהיכנס לרחוב ריגנט סטרייט ובאחד הסמטאות  נמצא המדרחוב  קרנבי סטרייט.שווה.

וכמובן מומלץ גם ביום וגם בלילה לשוק קמדןcamden market  ,,,תחנת רכבת chalk farm.hי   happy new year😃תהנו

• @דוקטור דו ליטל 

בחורף לא בכל יום יש החלפת משמרות, צריך לברר. לדעתי במיוחד עם ילדים צעירים שקומתם נמוכה כדאי יותר לצפות בהחלפה בסנט ג’ורג’.

למה התכוונת ?

האם להחלפת משמר הסוסים?

• @nirit_mz

אם סנט פול זה בשביל התצפית אז אפשר להציע לך משהו חלופי? אפשרות ראשונה – תזמיני מקום לארוחה בסקיי גארדן. ככה גם בטוח יהיה לך מקום שם וגם תרוויחי את התצפית שרצית, במקום הכנסיה שנראה שלא ממש מושכת אותך, וגם כוללת המון המון מדרגות. אפשרות שניה – די קרוב לסקיי גארדן יש בניין גבוה די באותה המידה, ובקומה ה-42 שלו יש באר שנקרא Vertigo 42. יש שם אפשרות ל-afternoon tea, ובאמצע השבוע אין בעיה למצוא לשם גרופונים לדבר הזה. אפשר גם לשלם על עליה לשארד, אגב. סנט פול זה לא זול, זה עולה קרוב ל-20 פאונד למבוגר. זה די מחיר של ארוחה אפילו במחיר מופקע בסקיי גארדן. 

אני אישית הייתי מוותרת על באקינגהם, או לפחות מחכה לראות מה מזג האוויר בדיוק. איך שלא הופכים את זה, זה לעמוד שעה במקום, כשסביר להניח שקר, ובסבירות גבוהה גם יורד גשם או לפחות מטפטף. להערכתי הסיכוי לשלג באמצע ינואר גבוה בהרבה מהסיכוי ל-20 מעלות ושמש. אני חושבת שבינואר ״חמים״ יהיה 10-12 מעלות. אחרת סביר בהרבה שיהיה בין 3 ל-7 ככה. בצהריים.

• @tsvia_fh

לא, הכוונה שלי לאותו משמר.

פשוט להיות בנקודת ההתחלה שהוא צועד ממנה ולא בנקודת הסיום.

בנקודת הסיום צפוף להחריד ואם לא תתייצבו ממש מוקדם הסיכוי של הקטנה לראות משהו מעבר לכתפיהם של מבוגרים לדעתי די קטן.

בחזרה