בחזרה

סירוב כניסה למקסיקו

• היי צריכה עזרה.. טסתי למקסיקו (בפעם השניה) לפני שבוע היה לי כרטיס לחצי שנה.. אמרו לי שבמקרה הכי גרוע יתנו לי אשרה רק לשלושה חודשים, מפה לשם אחרי ייבוש של שלוש שעות בשדה העלו אותי על מטוס חזרה לארץ 

מה עושים? לפי לפנות? הבנתי שאני אמורה קודם כל לברר מה הסטטוס שלי במערכת בשגרירות במקסיקו, איך עושים את זה? תודה

• הנהלת הפורום

@מטייל_4020133

אני מניח שפונים לשגרירות. אבל מה הסיבה שנתנו לך לשלילת הכניסה? חייבת להינתן סיבה כלשהיא....

• @מטייל_4020133

לפי הדרך שכתבת והדחיפות שלך לחזור למקסיקו, אני מניח שזה לצרכי עבודה (עגלות בפלאיה?)
    אם רק לפני שבוע דחו אותך, אין סיבה בעולם שישעררו את זה בזמן הקרוב. הייתי מנסה לעבור דרך מעבר יבשתי בגווטמלה, אם זה אכן חשוב לך מאוד לחזור
    אחרת, שחררי

• @gauntlet

דווקא לא לצרכי עבודה, אבל זה מה שחשבו כשהגעתי בפעם האחרונה וזה מה שרשום להם במערכת, השאלה אם אני מגיעה דרך מקסיקו סיטי עם כרטיס לחודש הלוך חזור זה פותר את הבעיה?

• @גדליהו-מהגרעין

הכרטיס היה ל 184 יום ולא ידעתי מראש ש 180 יום זה המקסימום.. היה לי כרטיס פיקטיבי לגואטמלה הלוך חזור ממקסיקו כי כשהגעתי לשדה בארץ לא נתנו לי לעשות צ׳ק אין.. אז זה מה שהציעו לי לעשות כדי לעלות על הטיסה

כשהגעתי לגבול לא הסבירו לי בדיוק מה הסיבה שלא נותנים לי להיכנס, חזרתי לארץ והצלחתי לברר דרך מישהו ממקסיקו, במערכת רשום עובדת לא חוקית, השאלה אם תהיה לי בעיה להיכנס שוב למקסיקו.. הציעו לי להיכנס דרך מקסיקו סיטי במקום קאנקון עם כרטיס לחודש הלוך חזור, לא יודעת אם אני לוקחת פה סיכון או שלא תהיה בעיה

• @מטייל_4020133

לא משנה מה הסיבה, מבחינתם את הפרת את תנאי הוויזה שלך

אמנם זו לא ארה”ב, אבל יש חשיבות לסילוק

שוב מציע לך לעבור ממעבר יבשתי בגוואטמלה או בליז, אולי יתמזל מזלך והמערכות לא מעודכנות או לא יהיה חשמל

• @מטייל_4020133

מאחר וכבר המציאו את המחשב, יש לשער שגם המחשב בשדה בתעופה מקסיקו סיטי יעלה את העובדה שאת עובדת בלתי חוקית. גם ההתעקשות לנסות שוב ושוב מעלה חשד מסוים, הרי יש עוד כמה מדינות בעולם חוץ ממקסיקו אליהן אפשר לנסוע....

• @karnielr

לפי מה שאתה אומר מקסיקו סגורה בפניי? זה לא שתפסו אותי עובדת שם,זה מה שחשדו שאני הולכת לעשות

אם אני באה עם מזומן עליי , כרטיס לחודש הלוך חזור והזמנה במלון?? יש להם אופציה בכלל לשלוח אותי חזרה? 

אם לא הייתי יכולה להיכנס למקסיקו שוב הייתי מקבלת חותמת כלשהי לא? 

והרעיון ממקסיקו סיטי רק בגלל שהבנתי ששם פחות עושים בעיות, אני בטוחה שהמחשב מעודכן גם שם

• @מטייל_4020133

אף אחד לא יכול לענות לך בודאות אם יתנו לך להכנס או לא, ברור שיש להם אופציה לא לתת לך להכנס. אני רק רוצה להעיר שכולם, כולל אנשי משטרת הגבולות,  יודעים שכרטיס חזור והזמנה במלון לא שוים כלום…..אפשר לבטל את הכרטיס חזור וגם לבטל את המלון….

בחזרה