בחזרה

כפר מנדא

• חברים, שלום.

מתוכנן טיול  4 ימים ללונדון, ( מהולנד, איינדהובן ), המלון בקינגסטון ליד ההייד פארק. אני ממש מבוהל מעניין הנסיעה מנמל”ת סטאנסטיד למלון והחזרה, ומהנסיעות המסובכות בתוך העיר. אנו 5 מבוגרים/ות וילד (שנתיים ). נא עזרתכם והמלצותיכם.

תודה

• @aboyosri

אתה בטוח שקינגסטון זה ליד היידפארק. (השכונה ליד פארק אבל לא הייד פארק)

לא מתמצאת בלונדון ולא מכירה את שדה התעופה אבל לפי גוגל יש תחבורה ציבורית עם 2 תחנות ביניים לקינגסטון..

בהחלט לא נשמע פשוט.

תרשום לך את ההצעות של גוגל. תשאל במודיעין בשדה התעופה, עם הכתובת המדויקת ביד.

צריך להעיז לשאול  באנגלית להבין את התשובות באנגלית (לי זה היה בזמנו קשה מאוד כשאנגלי ענה לי.)

• @aboyosri

אם אתם כמה אנשים – לא יהיה עדיף לנסוע במונית למלון?

• @imeshy

גם אני חשבתי על אפשרות זו אבל ראיתי שזה שעה וחצי נסיעה.. נשמע לי שיהיה יקר אבל כנראה שצריך לברר.

• @ח-ג

ועוד אפשרות – להחליף את המלון?

לפי האתר של ba transfer – זה עשוי לעלות 120 פאונד

גם נסיעה ל- 5 אנשים ברכבת עם כמה החלפות עלולה לעלות סכום לא זול בכלל

• לדעתי הוא מדבר על קנסינגטון (אני מקווה). אני בכל זאת חושבת של-6 אנשים עדיף לקחת מונית, במיוחד אם חוששים מההתמצאות. ככלל, לונדון לא עיר קשה להתמצאות. מאוד קל להבין את התחבורה הציבורית שלה (לא סתם העתיקו בכל העולם את המודל של מפת הטיוב). גוגל מאפס יודע מצוין להגיד איך להגיע ממקום למקום והוא מעודכן בזמן אמת בכל מיני ארועים שמשנים את התנועה.

בשביל מונית, או בכלל בשביל התמצאות, הכי נוח זה לכתוב את המיקוד.

@ח-ג אמר:

@aboyosri

אתה בטוח שקינגסטון זה ליד היידפארק. (השכונה ליד פארק אבל לא הייד פארק)

לא מתמצאת בלונדון ולא מכירה את שדה התעופה אבל לפי גוגל יש תחבורה ציבורית עם 2 תחנות ביניים לקינגסטון..

בהחלט לא נשמע פשוט.

תרשום לך את ההצעות של גוגל. תשאל במודיעין בשדה התעופה, עם הכתובת המדויקת ביד.

צריך להעיז לשאול  באנגלית להבין את התשובות באנגלית (לי זה היה בזמנו קשה מאוד כשאנגלי ענה לי.)

• @ח-ג

kensington  לא קינגיסטון, צודקת.

• @שקד

צודקת 👍 kensington

• @aboyosri

קנזינגטון הינה במקום מרכזי הרבה יותר והגיוני הרבה יותר למטייל.

המונית תעלה כ- 80 פאונד. 

בהרכב שלכם – זה מה שהייתי עושה

• הנהלת הפורום

@aboyosri

יעזור לנו לעזור לך אם תשים את כתובת המלון או השם שלו באותיות לטיניות.

שעת נחיתה גם חשובה (אמצע הלילה שונה מאמצע היום).

בתוך העיר לא בעיה--- אבל כאמור כתובת!!

• לדעתי גם אם זה ב-12 בצהריים ל-6 אנשים כדאי לקחת מונית. רכבות מגיעות לליברפול סטריט סטיישן, שזה ממש במזרח, בעוד שאזור קנסינגטון הוא ממש במערב. צריך לחצות את כל העיר. רכבת תהיה במחיר סביר אם מזמינים אותה מספיק זמן מראש, אחרת תעלה יותר ממונית. בשביל זה צריך להתחייב לשעה ספציפית. טיסה מהולנד – סביר שרוב הטסים הם אירופאיים, אז אם זה לפני הברקזיט אז *בטיסה הזו* לא אמרים להיות הרבה אנשים בתור לביקורת דרכונים. כמובן, תלוי אילו עוד טיסות נוחתות בסמוך. 

יש גם אוטובוסים לויקטוריה (עם עוד כמה עצירות בעיר). זה בטוח יהיה זול יותר, אבל זה עדיין מצריך עוד תחבורה בתוך העיר. 

@יונית אמר:

@aboyosri

יעזור לנו לעזור לך אם תשים את כתובת המלון או השם שלו באותיות לטיניות.

שעת נחיתה גם חשובה (אמצע הלילה שונה מאמצע היום).

בתוך העיר לא בעיה--- אבל כאמור כתובת!!

• הנהלת הפורום

@שקד

כן, עכשיו ראיתי שמדובר ב6 איש 😊

• @יונית

kensingtoncourt aparthotel

58kensington court w85dg london

תודה

• הנהלת הפורום

@aboyosri

קיבלת תשובה מפורטת למעלה משקד.

אתם 6 נפשות= מונית.