בחזרה

בורדו פסח 2021 טיול רגוע

• עדיין מקווים ומתפללים שהקיץ ייצא לפועל אבל עם העיניים לפסח שנה הבאה

סגרנו טיסה לבורדו 23-31.3 (עם ביטוח ביטול טיסה כמובן )

הנוכחים זוג +3 (6,13,14)וסבא.

הרצון טיול כוכב בשיא הרוגע והנינוחות  ללא רדיפה אחרי אטרקציות ,טיול של טבע רגלי,אוכל טוב והרבה שקט.

איפה הייתם ממליצים לחפש לינה שעונה על מרבית ההגדרות?

אשמח לעזרה

רואי

•  

יש לכם שבוע

ואם אני לא טועה גם פסחא בפנים.

בשבוע-הייתי מתמקמת באזור דורדון-סביב (פלוס מינוס תלוי בהעדפות ) סארלה לה קנדה.

תבדקו איזה אתרים סגורים לפני 1.4- זה משמעותי עבורכם.

את היום האחרון תוכלו לבלות בבורדו עצמה.

• @יונית

בדקנו ויום ראשון של פסחא יוצא ה 4.4

תודה על התשובה והעזרה יונית 

יש לנו קצת זמן עדיין.. . נחפש לאט לאט 

• @royzor1972

דורדון נהדרת

תקראו קצת

אזור ממש קסום

מיקום באזור SARLAT

• קטע…. אנחנו על אותן טיסות. הזמנתי ביום הפרסום של איזיג’ט במחיר מגוחך כולל מזוודות (1 יורו למזוודה. מבצע של איזיג’ט).
    גם אנחנו מתכננים דורדון, כפי שיונית ואחרים הציעו, אבל גם שני לילות אחרונים בבורדו המקסימה ואולי לילה ראשון ליד דיונת פילה שהתכנון למחרת לטייל בדיונה ולהגיע לדורדון אחה”צ. לקחנו וילה ענקית ליד מונטניאק.
    מבדיקה לעומק – רוב האטרקציות פועלות. כולל מערת לאסק. התהום של פרדיאק כלל הנראה יהיה סגור. עדיין יש תקווה שאולי יפתחו לפני לאור העובדה שהשנה הכל עדיין סגור.

• @אלון-ח

אנחנו עדיין מתפללים,מקווים וכל הדימויים הרלוונטיים להוצאתה לפועל של חופשת הקיץ(שלושה שבועות של בריטאני נורמנדי  ועוד באמצע יולי עם איזיג’ט)

וכן אני יודע שהסיכוי לזה קטן אבל אמונה אף פעם לא הפריעה.

לגבי בורדו אכן הזמנו (הרבה בגלל רצון לפצות על חופשת הקיץ שבספק) ובעיקר בגלל המחיר המצויין והאהבה הגדולה לצרפת על שלל חבליה.

בע”ה כשנתקרב ונדע יותר גם מה קורה בעולם בתקווה לטוב אז נתחיל להתמקד במקומות לטיול. כאמור גם אני שמעתי בעצת יונית ללהתמקד בדורדון 

ומניח שגם מקומה של בורדו לא יגרע.

בתקווה לטוב ובראיות טובה לכולם וחזרה מהירה לשגרה

• @royzor1972

לגבי הקיץ, אני לא אופטימי בכלל לגבי חופשה בצרפת וזאת לאור העובדה שממשלת צרפת קיבלה החלטה לא לחדש את התיירות לצרפת עד ספטמבר פרט לתיירים בריטים.
    גם אנחנו מתוכננים טיל בסוף יולי לנורבגיה וכרגע נורבגיה לא הכריזה על פתיחת גבולות לתיירים הקיץ.
    דרך אגב, עכשיו בדקתי שוב וככל הנראה גם תהום פדיארק יהיה פתוח בסוף מרץ 21’. כך שנוכל גם לבקר במקום המדהים הזה.

בחזרה