בחזרה

השכרת רכב

• מורחק

נכון לעכשיו מתוכנן לנסוע באקטובר 14 יום להרי האלפים גרמניה אוסטריה איטליה ושוויץ.

נוסע לבד.

הזמנתי רכב שכור בסיקסט היות ויש לי הנחה משמעותית ויש לסיקסט את המבחר הטוב באירופה לרכבים מיוחדים.

הזמנתי כבסיס רכב מסוג מרצדס אס . יותר מזה הם לא משכירים דרך הזכיין שלמה בארץ.

בשביל לשדרג את הרכב במינכן ולוודא שהדגם הספציפי ימתין עבורי בשדה התעופה הסביר לי נציג שלמה סיקסט בארץ שאני צריך לדבר עם הסוכנות של סיקסט במינכן.

השאלה מה כדאי לקחת ? 

1. ב.מ.וו M5 מחיר 3000 דולר כולל הכל.

2. מרצדס Cls Amg 53 מחיר 2866 דולר כולל הכל.

3. להסתפק במרצדס S500 L דגם לימוזין מחיר 2413 דולר כולל .

הרכבים מיועדים גם לנסיעה של הנאה וגם לקרחנה באוטובאן ונהיגת מעברי הרים אקסטרימית .

גם אם לא יהיה ניתן לטוס אז לגבי הדגמים הללו אין בעיה לשנות תאיריכים במועד ההזמנה למועד אחר כך שאין סיכון בהיבטי הקורונה.

השאלה היא איזה רכב לקחת בהנחה שהמחיר הוא לא הפקטור הקובע  

• @משה-22

או. זה קל מאד, הרכב שבצילום סלפי יראה הכי פוזה.

• מורחק

@tal-yehuda

בדרך כלל זה נכון אבל  לי אסור סלפי.

דווקא במקרה הזה הפוזה נצמדת לרכב עם הביצועים והיכולות הפחות טובים.

מרצדס אס 500 לימוזין יש פוזה של הרכב של המלכה אבל ביצועים של סוס ועגלה .

שאר המכוניות פחות מרשימות אבל ביצועים של טיל טומהוק.

אכן בעייה לא פשוטה ... וכנראה רק מי שמבין ברכבים  מהסוגים הללו יוכל לתרום ... 

יש מכוניות יותר מרשימות אבל איתם יש בעיית ביטוח שלא הייתי לוקח סיכון ואחר כך על מכה בכנף.   מוכר את הבית .

• @משה-22

אז אולי כיוון אחר:

BMW : פלייבוי מיזדקן.

amg : עצמאי מצליח

L : אתה השופיור. הבוס מנמנם מאחור רק שלא רואים אותו בגלל השמשות הכהות.

• מורחק

@tal-yehuda

טוב !!!!!

אבל אולי אתה חושב שאני באמת צריך לשדרג עוד קצת את הרכבים ? 

נראה שבחרתי רמה בינונית למדי ? 

אשמח לדעותייך המקצועיות .

• מישהו שמבי ןביקש ממני לכתוב לך שלדעתו פחות מבנטלי לא הולם אותך

• מורחק

@ריקי-5

בנטלי אין להשכיר בסיקסט גרמניה ואישית לא מתחבר לרכב.

מעבר לכך שרמת הביטוח לרכב כזה תהיה לא משתלמת למול רמת הסיכון שיכולה להתרחש לאורך מסלול הטיול.

• מורחק

@ריקי-5

חברים שמבינים יעצו לי ללכת רק על הב.מ.וו אם 5, אבל אין לה “ הופעה” ומי שלא מבין עיניין לא יסובב ראש.

מצד שני אפשר להשכיר בסיקסט את המרצדס אס 63  איי אם ג’י שזה רכב שחיצונית משעמם היות וזהה למרצדס אס הרגילה אבל חדי עיין יזהו את המפלצת השוכנת תחת מכסה המנוע, אחד הרכבים היחידים שלא מוגבל מהירות אלקטרונית ( 315 קמ”ש ) .

וזה מבאס כי באמת היא לא מסובבת ראשים באירופה רק לאחר ששומעים את פיצוצי הטורבו הכפול.

שתיהן מהנות לנהיגה מוטרפת חושים, פרועה ובלתי מרוסנת בעליל.

אודה לך שתשאלי את המכרים שלך שמבינים האם כדאי ללכת על הבימר אם 5 או על האיי אמ ג’י אס 63 ? 

ושתיהן יהלמו אותי מאוד.

• @משה-22

לפי כמות ההטרלות שאתה עושה בפורום הזה ולפי דעה של החברים המבינים שהצגת – אתה חייב אס 63 ותשדרג לדגלון אדום בחלון שאף אחד לא יפספס.

• מורחק

@___igor

זו גם דעתי, אס 63 תעשה את העבודה, תודה על ההמלצה, רק נראה איך אפשר לשחק עם המחיר הסופי מול סיקסט מינכן.

אם זה היה מו”מ ישיר בשדה התעופה במינכן, היה לי יותר קל להוריד מחיר ולשדרג רמת אבזור פנימית כמו מסכים אישיים וכד’.

אבל אם לא מנסים לא מצליחים משפט שחבר אמר לי פעם.

אהבתי את הדגלון – שווה בחינה רק לצורך צילום הרכב למשפה ולחברים בארץ.

• @משה-22

אני לא מבינה כלום במכוניות אבל  מבינה קצת באנשים. אסור לך לפרסם תמונה שלך עם הרכב כאן באתר או ברשתות חברתיות ואולי גם לא לשלוח בוואטסאפ. אבל בטוח תוכל להראות בנייד שלך תמונה לחברים ומשפחה שממילא נפגשים איתך פנים אל פנים ויודעים איך אתה נראה. לכן נראה לי שמה שמצטלם טוב זה כן שיקול משמעותי. חוץ מזה אחרי הפרישה כשתייעץ לגבי טיולי יוקרה בוודאי תיפגש באופן אישי עם מי שתייעץ לו  ותוכל להראות בנייד שלך את ה”בוק” שתעשה עם המכונית שמסובבת ראשים. זה יעשה רושם עז של מישהו שמבין עניין וחי את החיים הטובים ולא רק מדבר עליהם. זה  יכול להביא לך הרבה פרנסה בחוגים הנכונים, כנראה לא כאן באתר למטייל כי הרוב כאן מתייעצים איך לחסוך עלויות ובכל זאת ליהנות מטיול טוב וזה ממש לא הסגנון שלך.  אני לא מבינה במיסוי אבל אולי שכירת רכב הפאר אפילו יכולה להיחשב כהוצאה מוכרת אם זה לצורך הכנת ”בוק” לשיווק העסקי שלך.  שווה שתבדוק עם רואה החשבון שלך את הנקודה הזאת. 

• מורחק

@דבורה-פ

ראשית תודה על נקודות העיניין שרשמת שבהחלט שווה לבחון.

יש לי בוק של מכוניות שאותם שכרתי בחו”ל וכרגע הם מעטרות את קירות משרדי ממוסגרות.

התמונות הם של הרכב, אני לא נמצא באף תמונה כזו. ואני לא חבר בשום רשת חברתית למעט וואצאפ וגם שם הפצת התמונות מאוד ממוקדת.

כשאפרוש אזי אוכל לפרסם ולבצע פעולות שכרגע נבצר ממני.

אני לא חושב ששכירת רכבים כאלו זה מעיד על הנוסע שהוא משתייך לחוגי יוקרה , אני שכיר ממוצע ולכן בהחלט ממליץ לשכבות נוספות באוכלוסייה לשכור רכבים כאלו ואחרים בן אם הם חובבי הגה או סתם רוצים לממש חלום כזה או אחר והעלויות סבירות בהחלט.(כמה אלפי דולרים בודדים).

הוצאה מוכרת במס ? בהחלט שווה בדיקה מול רואה החשבון.

• @משה-22

חבר שמבין אומר שרק את הרכב הבווארי.

• מורחק

@עמיחי13

עכשיו יש בעייה.

שנה שעברה שכרתי ב.מ.וו 740 ולא נהניתי כל כך … איך שהוא תחושה של כבדות ופחות מאובזרת מאחותה משטוטגארט.

לכן התלבטות בין האחיות הגרמניות היא גדולה.

• @משה-22

כמה שאתה נודניק … 

• מורחק

@imeshy

חברים מייעצים לי וזה עוזר לקבלת החלטות במיוחד כשהמבחר מצומצם, אם גם לך יש רעיון אז אשמח לשמוע.

• @משה-22

אם היית שואל באמת, אז ניחא

אבל אתה טרול, שהורחק מהפורום למשך חודש בעקבות הפרות חוזרות ונשנות של התקנון 

כעת חזרת, במלוא המרץ עם הטרלות חדשות. 

כמו זו הנוכחית.. אעלק מחפש המלצות.

אתה איש קטן מאוד שרוצה להגדיל את עצמו בשיטות שילד ביסודי היה מבין שהן מטופשות.

• מורחק

@imeshy

זה גובל בלשון הרע וחבל !

אתה לא חייב להמליץ או לעזור לי בבחירת רכב, אסתדר גם לבד.

שיהיה לך יום מקסים.

• בוא נגיד שבמשפט אני בטוח מבין יותר מהטרול

ואין סיכון שזה לשון הרע 

לשון הרע זה פגיעה בשמו הטוב של אדם ומהו שמו האמיתי של הטרול?

לאלוהים פתרונים

• מורחק

@צחצח-המטייל

ערב טוב.

Good Luck !!

בחזרה